Technologie

 

V současné době máme zajištěny dodávky kvalitní elektroniky a techniky od prověřených světových výrobců a můžeme tedy garantovat kvalitní dodávky a montáže. Jsme držiteli mnoha certifikací a oprávnění výrobců pro montáž a servis jejich výrobků.

Co nabízíme nabízímeo nabízíme

 

- montáž zabezpečení, kamerových systémů, požární signalizace, přístupových systémů, 

  telekomunikací, strukturovaných sítí, docházkových a identifikačních technologií, inteligentní

  elekroinstalace a podobně

- Dodávky s příslušnou certifikací a revizí, záruční a pozáruční servis

- školení a administraci obsluhy dodávaných systémů

- Bezpečnostní analýzy a konzultace včetně poradenství

- Připojení objektů na PCO včetně kamerového dohledu

 

ADRESA

ELECTRONIC ALFA, s.r.o

Jezdecká 29, 79601 Prostějov

telefonické spojení:

582 335824

608 823669

777 335824

napište nám :

Firma ELECTRONIC ALFA, s.r.o vznikla v roce 1999, původně jako nástupnická servisní organizace ABL a.s., prestižní společnosti zabývající se poskytováním širokých služeb především v oblasti bezpečnosti. Pracovníci zakládající tuto společnost byli původně zaměstnáni v jiné organizaci se stejnou náplní činnosti s dlouholetými zkušenostmi a tyto se rozhodli zúročit v nové pružné společnosti. Náš úspěch při poskytování služeb našim klientům v otázkách elektronických systémů vedl v krátké době k vytvoření soustavy komplexních dodávek v celém širokém spektru technologií a servisních služeb. S celou řadou klientů máme vytvořenu pevnou spolupráci realizovanou smlouvou o poskytování dodávek a servisních služeb. Dnes nabízíme komplexní řešení pro naše zákazníky. V současné době máme vybudovanou pevnou základnu pro naše aktivity a náš zákazník zde může vždy očekávat osobní vstřícnost a zázemí.

Naše práce již byla prováděna pro více jak 500 spokojených zákazníků od jednotlivců, firem ale i státních institucí. Nemalou pozornost věnujeme pravidelnou revizní a kontrolní činností. Tím prodlužujeme životnost a funkčnost dodaných technologií